Skip to main content

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Kancelaria oferuje przeprowadzenie procesu oddłużeniowego jakim jest upadłość konsumencka.

Obecnie obowiązujące przepisy prawa upadłościowego pozwalają niewypłacalnym osobom fizycznym, które nie prowadzą działalności gospodarczej na odbudowanie sytuacji ekonomicznej. Kiedy w pewnym momencie długi okazują się niemożliwe do spłacenia, ogłoszenie tzw. upadłości konsumenckiej staje się rozwiązaniem pozwalającym na uwolnienie się od licznych zobowiązań finansowych.

Aby móc ogłosić upadłość konsumencką należy wykazać, że dłużnik jest w stanie niewypłacalności, a stan ten nie jest spowodowany umyślnie lub wskutek jego rażącego niedbalstwa. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej skutkuje uwolnieniem się od zobowiązań i na „nowy start”, bez zbędnego balastu w postaci długów.

Adamczyk Kancelaria oferuje kompleksową pomoc w przeprowadzeniu upadłości konsumenckiej. Mając wieloletnie doświadczenie w branży windykacyjnej rozumiemy ludzi, którzy znaleźli się w trudnym położeniu i pomimo posiadanego kapitału w postaci dobrego wykształcenia lub umiejętności, nie są wstanie pozbyć się nagromadzonych przez lata problemów. Kancelaria w dziedzinie oddłużania oferuje swoim Klientom rozwiązania przygotowane na miarę. Proces ten bowiem nie należy do najłatwiejszych. Zmaganie się z zawiłymi formalnościami może przerosnąć niejedną osobę, tym bardziej, gdy jest w trudnej sytuacji.

W ramach postępowania upadłościowego oferujemy pomoc w zakresie:

  • obrony przed egzekucją do mementu zakończeniu postępowania,
  • prowadzenia upadłości konsumenckiej na wszystkich jej etapach niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy oraz wysokości zobowiązań, w tym w ramach przygotowania wniosku i reprezentacji na rozprawie.
  • pomocy i wsparcie merytorycznego w kontaktach z syndykiem i wierzycielami

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie dotyczące tego czy będziemy w stanie Ci pomóc, skontaktuj się z nami telefonicznie lub pozostaw wiadomość mailową z opisem problemu. Wówczas odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie. Być może Twój problem należy do zakresu innej dziedziny prawa.