Skip to main content

OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW

Kancelaria Adamczyk specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców.

Kancelaria Adamczyk oferuje kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, w tym również w zakresie postępowania podatkowego.

Klientom oferujemy nie tylko zastępstwo prawne w różnego typu postępowaniach, ale również prawne wsparcie bieżącej działalności firmy. Poprzez konsultacje prawne, sporządzanie opinii, udział w negocjacjach jesteśmy w stanie zaoferować wsparcie dotyczące szerokiego zakresu problemów prowadzonych przez naszych klientów firm. Doradzamy i obsługujemy przedsiębiorców w ramach jednorazowych problemów jak i stałej współpracy prawnej.

W toku stałej współpracy:

monitorujemy – praktyka wykazuje, że przedsiębiorcy kontaktują się z prawnikiem, w momencie pojawienia się problemu, zapominając często o tym, że zatrudniają prawnika również po to aby tych problemów uniknąć. Badamy zagadnienia wymagające interwencji prawnika, lub zbliżających się zmian prawnych, po to by klienci sprawniej i bezpieczniej mogli prowadzić swoje firmy

wyjaśniamy – przesyłając klientom różne informacje prawne, staramy się pisać zwięźle i przejrzyście, aby nie wskazywać tylko problemów i ryzyka, lecz zaproponować także rozwiązania do ich uniknięcia bądź zminimalizowania.

raportujemy – wiemy, że w dzisiejszych czasach wiedza i informację stanowią podwaliny dobrej współpracy, dlatego też raportujemy klientom efekty działań w podjętych sprawach w umówionych wcześniej cyklach (dwutygodniowy lub miesięczny). Dzięki temu klienci nie musą się zastanawiać, na jakim etapie są ich sprawy i niecierpliwić się czekając na odpowiedź.

pracujemy terminowo – zlecając zagadnienie do opracowania, udzielamy odpowiedzi najszybciej jak to możliwe. Czas jaki potrzebujemy na odpowiedź jest związany ze stopniem zawiłości zagadnienia. Nie możemy obiecać, że odpowiedź udzielona zostanie od razu, ale pierwszą wiadomością będzie wstępna ocena z naszej strony ze wskazaniem przewidywanego czasu na rozwiązanie problemu.

działamy rzeczowo i oszczędnie – wykonując powierzone przez zlecenia, swoją pracę wykonujemy rzeczowo, tak aby klienci nie ponosili nadmiernych kosztów związanych ze współpracą.

jesteśmy dyspozycyjni – wiemy także, że w biznesie niespodzianki są na porządku dziennym. Często zdarza się tak, że „na jutro” potrzeba jest analiza umowy, lub umowa dla kontrahenta. W takich przypadkach również podejmujemy się działań, aby dany biznes mógł się dynamicznie rozwijać. W przypadku kiedy nasza dyspozycyjność jest czymś ograniczona, przekazujemy stosowną informacje i organizujemy stosowne zastępstwo.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie dotyczące tego czy będziemy w stanie Ci pomóc, skontaktuj się z nami telefonicznie lub pozostaw wiadomość mailową z opisem problemu. Wówczas odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie. Być może Twój problem należy do zakresu innej dziedziny prawa.