Skip to main content

PRAWO PODATKOWE

Kancelaria Adamczyk specjalizuje się w prawie podatkowym.

Od lat doradzamy i reprezentujemy klientów toku postępowań dotyczących kwestii podatkowych, reprezentując zarówno przedsiębiorców jak i osoby fizyczne. Obsługa podatkowa obejmuje każdy etap prowadzonego postępowania przed organami oraz sądami wszystkich instancji, w tym również w toku kontroli podatkowych. W ramach świadczonych usług prawnych kompleksowo zajmujemy się sytuacją klienta związaną ze świadczoną pomocą jak i analizujemy sytuację prowadzonego przedsiębiorstwa.
W ramach doradztwa podatkowego świadczymy pomoc z zakresu podatku od nieruchomości, podatku od spadków i darowizn, podatku od towaru i usług, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatku dochodowego od osób prawnych a także podatku dochodowego od osób fizycznych.

Podejmując się spraw z zakresu prawa podatkowego, udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie, a także występujemy w imieniu klientów o indywidualne interpretacje podatkowe. Reprezentujemy klientów w toku prowadzonych przeciwko nim postępowań podatkowych, sądowoadministracyjnych oraz karnoskarbowych reprezentując, doradzając oraz sporządzając niezbędne pisma oraz odwołania wymagane przepisami danego postępowania oraz interesami klienta.
W ramach świadczonych usług wspieramy również osoby prowadzące spółki osobowe oraz kapitałowe w zakresie ich odpowiedzialności podatkowej i karnoskarbowej.

Wspomagamy również naszych klientów na etapie wykonawczym – w toku prowadzonego postępowania egzekucyjnego.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie dotyczące tego czy będziemy w stanie Ci pomóc, skontaktuj się z nami telefonicznie lub pozostaw wiadomość mailową z opisem problemu. Wówczas odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie. Być może Twój problem należy do zakresu innej dziedziny prawa.