Skip to main content

Kilka słów o kancelarii

Poznaj nas lepiej

Założyciel

Adamczyk Kancelaria to stworzona przez Mateusza Adamczyka Kancelaria zajmująca się początkowo prawem administracyjnym oraz prawem podatkowym, a następnie we współpracy z radcami prawnymi oraz adwokatami innymi dziedzinami prawa. Świadczymy kompleksowe usługi prawne na rzecz przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej.

Oprócz wymienionych powyżej dziedzin, w zakresie naszej działalności pozostaje prawo cywilne, handlowe, postępowanie upadłościowe, prawo medyczne oraz prawo karne. Szczególne miejsce w oferowanych usługach prawnych znajduje również ochrona zabytków i wszelkie związane z nią aspekty prawne, w tym postępowania administracyjne, podatkowe oraz działania dotyczące pozyskiwania dofinansowań i funduszy.

Z uwagi na zgromadzone doświadczenie wszelkie zlecenia realizujemy ze zrozumieniem zaistniałych okoliczności oraz warunków prowadzonych działalności gospodarczych. Dobro Klienta jest dla nas priorytetem, w związku z czym każde zlecenie wykonywanie jest przez naszych prawników, radców prawnych i adwokatów realizujemy tak, aby jak najlepiej zabezpieczyć interesy Klienta i wspólnie wypracować najkorzystniejsze oraz najbardziej odpowiadające zaistniałym potrzebom rozwiązanie.

Siedziba Kancelarii mieści się we Wrocławiu, jednakże usługi Kancelaria świadczy na terenie całego kraju oraz dla podmiotów zagranicznych, także w języku angielskim. Nasza Kancelaria działa w elastycznych godzinach, co pozwala na łatwe dopasowanie terminu spotkania, również poza jej siedzibą. Świadczymy ponadto porady prawne w systemie online.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Nasz zespół